25-27 жовтня 2023 року відбулась П’ятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в режимі онлайн.

Команда колективу КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР в цьому році представляла на розгляд членам журі описовий матеріал в конкурсі на тему «Упровадження інновацій у внутрішній системі забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти у комунальному закладі «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради»і отримала почесну нагороду «Лідер інновацій в освіті».

В творчу групу по створенню даного метеріалу входили:

Ренькас Броніслава Мирославівна, заступник директора, Бондарчук Тетяна Анатоліївна, завідувачка бібліотекою, Стефанович Ольга Петрівна, завідувачка лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, Кравчук Наталія Віталіївна, завідувачка лабораторії освітнього адміністрування.

Цей матеріал – це лише фрагмен, частина величезної роботи, яку проробили члени нашого колективу протягом року з даного питання.

Також в одній з 12-ти тематичних номінацій «Безпечне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення» ще одна творча група, до якої входили Ренькас Броніслава Мирославівна, кандидат педагогічних наук, заступник директора, Кльоц Любов Антонівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, Стефанович Ольга Петрівна, завідувачка лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, підготували описовий матеріал на тему: «Терапевтична іграшка у психологічній підтримці учасників освітнього процесу, населення у період воєнного стану». За цю роботу були нагороджені Золотою медаллю.

В рамках виставки було проведено вебінар на тему «Упровадження інновацій у внутрішній системі забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти у комунальному закладі «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради». Поділились своїм унікальним досвідом та напрацюваннями з даного питання.