КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

"ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ"

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Головна / НМКПС&РЦПІО
Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти

Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти забезпечує методичну та аналітичну підтримку інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ), сприяючи їхній ефективній роботі.
Проводить навчання та підвищення кваліфікації педагогічних працівників ІРЦ та освітніх закладів, щоб покращити якість навчання дітей з особливими освітніми потребами.
Здійснює аналітичну та передбачувальну діяльність щодо організації навчання дітей з особливими освітніми потребами, щоб вдосконалити їхню освіту.
Аналізує дані реєстру дітей, які пройшли комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку та перебувають на обліку в ІРЦ за згодою батьків або законних представників для обробки особистих даних неповнолітніх.
Популяризує інформацію про дітей з особливими освітніми потребами, включаючи дітей з інвалідністю, протидіє дискримінації та сприяє позитивному ставленню до них та їхніх батьків серед громадськості.

Детальніше ...

Навчально-методичний кабінет психологічної служби

Склад  навчально-методичного кабінету ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)” Безпечна школа – Нік Вуйчич (ВІДЕО) Організації, які займаються проблемами булінгу в Україні Корисні посилання щодо теми антибулінгу Запобігання та протидія насильству. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Детальніше ...