Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти


Міністерство освіти України підготувало лист від 29.05.2020 р. №1/9-292 "Щодо організації роботи закладів позашкільної освіти", де роз’яснюються умови роботи закладів позашкільної освіти з 1червня. Успіхів Вам у роботі та доброго здоров’я!


Шановні педагоги закладів позашкільної освіти! Надаємо для використання в роботі "Методичні рекомендації закладам позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму щодо соціально-психологічної реабілітації вихованців після закінчення карантину"які підготовлені Національним еколого-натуралістичним центром МОН України.  Вважаємо, що даний матеріал можна використовувати і  в багатопрофільних ЗПО.


Вітаємо педагогів закладів позашкільної освіти!


Лист МОНУ "Про особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти під час карантину"


МОН проводить опитування щодо дистанційної освіти в позашкіллі


З досвіду роботи КЗ ПО "Обласний еколого-натуралістичний центр" ЖОР в умовах карантину


Навчальна програма з позашкільної освіти (художньо-естетичний напрям) "Українська народна вишивка" - автор Брега А.П.


INTERNATIONAL PROJEKT «E-LEARNING IN AFTER-SCHOOL EDUCATION»


Методичні поради батькам щодо спілкування і практичних дій під час карантину


Проект концепції позашкільної освіти


Лист МОН «Про інструктивно-методичні матеріали щодо проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2020 році


Інформація для педагогів закладів позашкільної освіти


Конкурси для педагогів позашкілля


Навчально-методичний посібник (автор Вялова О., керівник гуртка-методист ЦПО імені О.Разумкова м.Бердичева)


Про методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»


НАКАЗ від 14.11.2019 року №265 "Про проведення І-го та ІІ-го етапів Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»"


Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти (наказ управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 14.03.2019 № 103).
Методичні матеріали щодо проведення конкурсу на сайті Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (лист від 07.02.2019 №22.1/10-389).


Наказ №367 від 10.12.2018 р.: "Про проведення І-го та ІІ-го етапів Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019»"


Наказ №128 від 05.04.18 "Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти" (06.04.2018)


Наказ від 15.01.2018 «№ 40 «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2017 році (23.01.2018)


Про методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у 2018 році (09.11.2017)


Natalia Skorulska International Dance Assembly – 2017


Наказ МОН України від 14.08.2017 №1157 "Про затвердження Переліку найбільших позашкільних навчальних закладів державної та комунальної форми власності системи Міністерства освіти і науки України" (05.09.2017)


Лист МОН України від 04.08.2017 № 1/9-429 "Про використання у 2017/2018 навчальному році навчальних програм з позашкільної освіти" (05.09.2017)


Відповідно до наказу управління освіти і науки Житомирської ОДА від 24.02.2017 № 47 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти» проведено І етап.
За висновками експертної комісії збірник навчальних програм роботи гуртків з декоративно-ужиткового профілю Центру творчості дітей і молоді м. Житомира визначено переможцями і направлено до участі в заключному етапі конкурсу.
Пропонуємо вашій увазі матеріали збірника для використання в роботі: 
Збірник програм з позашкільної освіти художньо-естетичний напрям декоративно-ужитковий профіль

Конкурси Дата оновлення:31.03.2017


Про затвердження навчальних програм з позашкільної освіти 


Навчальна програма з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям. "Бальна хореографія". 12 років навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму "Геологічне краєзнавство". 1 рік навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям. "Хореографія". 12 років навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям. "Юний художник". 3 роки навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти. Декоративно-ужитковий профіль. "Українська народна вишивка". 3 роки навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти. Декоративно-ужитковий профіль. "В'язання на спицях". 2 роки навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти. Декоративно-ужитковий профіль."Сувенірний" (Нечипорук Алла Яківна, керівник гуртка КПНЗ "Обласний центр НТТУМ")


Навчальна програма з позашкільної освіти. Науково-технічний напрям. "Прикладне програмне забезпечення"  (Постова С.А., керівник гуртка КПНЗ «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради)


Навчальна програма з позашкільної освіти. Науково-технічний напрям. «Автоматизація наукового дослідження» (Постова С.А., керівник гуртка КПНЗ «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради)


Навчальна програма з позашкільної освіти. Дослідницько-експериментальний напрям. "Юний хімік" (Гордієнко Людмила Анатоліївна, керівник гуртка КПНЗ "Обласний центр НТТУМ")


Навчальна програма з позашкільної освіти. Туристсько-краєзнавчий напрям. "Історичне краєзнавство" (Катрич-Домалевська Людмила Олександрівна, керівник гуртка КПНЗ "Обласний центр НТТУМ")


Навчальна програма з позашкільної освіти. Туристсько-краєзнавчий напрям. "Історія України" (Кондратюк Ю.С., керівник гуртка КПНЗ "Обласний центр НТТУМ")

Міністерство освіти і науки України
Інститут модернізації змісту освіти
Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти
Державна наукова установа «ІНСТИТУТ ОСВІТНЬОЇ АНАЛІТИКИ»

2007 - 2020
Відповідальний за портал Кравчук О.М.