Всеукраїнський семінар 8-9 лютого 2017 м.Київ.

Всеукраїнський семінар 8-9 лютого 2017 м.Київ.

8-9 лютого 2017 року в м. Києві відбувався Всеукраїнський навчально-методичний семінар: «Стандартні операційні процедури взаємодії суб’єктів з надання соціальної допомоги дітям в діяльності Національної дитячої «гарячої» лінії».

Учасниками семінару були завідувачі, методисти обласних Центрів практичної психології та соціальної роботи, консультанти ОПМПК, методисти з управлінської діяльності ОІППО, викладачі.

Семінар відбувся за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, громадської організації «ЛА СТРАДА - УКРАЇНА».

У роботі семінару взяли участь Середницька А.Д., МОН України, головний начальник відділу виховної роботи, позашкільної освіти та захисту прав дітей, Березіна Н.О., МОН України, головний спеціаліст відділу виховної роботи, позашкільної освіти та захисту прав дітей, Флярковська О.В., Інститут модернізації змісту освіти, представники ГО «ЛА СТРАДА - УКРАЇНА».

В рамках проведення заходу відбувся тренінг «Запобігання насильству та жорстокому поводженню з дітьми». Під час тренінгу уточнені поняття «насильство в сім'ї, його види», «жорстоке поводження з дитиною», підняти проблеми виявлення та ідентифікації дітей, постраждалих від насильства, проблеми та потреби постраждалих дітей, опрацьовані механізми взаємодії суб’єктів з запобігання насильству та жорстокому поводженню з дітьми, шляхи протидії, а також була обговорена роль педагога в миробудуванні.

Учасники семінару отримали Сертифікати UNISEF.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирському ОІППО і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове