Методична робота

  Друковані видання Дата оновленя:01.03.2017


Навчально-методичні матеріали для курсів підвищення кваліфікації педагогів Житомирщини.


Напрямки методичної  роботи викладачів кафедри педагогіки й андрагогіки КЗ «ЖОІППО» ЖОР на  2017 рік


Проблеми обдарованості (Петрук І.С., викладач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО, методист з дошкільного виховання ОІППО)


Теоретичні засади розвитку методичної компетентності вихователів дошкільних навчальних закладів у післядипломній освіті (Петрук І.С., викладач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО, методист з дошкільного виховання ОІППО)


Обласні семінари щодо впровадження в Житомирській області інформатики в початкову школу  (Фамілярська Л. Л. , методист лабораторії ІКТ, викладач кафедри педагогіки та андрагогіки)


Дистанційний аварійний знеструмлювач робочих місць учнів як практико-орієнтований проект (М.К.Паламарчук, вчитель трудового навчання,вчитель-методист Ушомирської гімназії Коростенського району, Р.О.Кирилюк, методист центру загальної,  середньої дошкільної та позашкільної освіти ЖОІППО)


Науково-методичний супровід впровадження державних стандартів з предмета "Технології" у ЗНЗ області. (Р.О.Кирилюк, методист центру загальної,  середньої дошкільної та позашкільної освіти ЖОІППО)


Методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України про викладання навчальних предметів у початковій школі загальноосвітніх навчальних закладів України у 2016/2017 навчальному році
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать КЗ "Житомирському ОІППО" ЖОР і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове