Житомирщина педагогічна. Електронний науково-методичний журнал

Житомирська обласна державна адміністрація

Житомирська обласна рада

Учитель року - 2020


Педрада

Flag Counter

Наукова робота

Останнє оновлення сторінки 2019-10-09 14:27:39

Публікації у фахових виданнях України, в науково-методичних журналах відповідно до наукової проблематики кафедри та індивідуального плану наукової роботи викладачів ряд наукових та науково-методичних статей, тез конференцій, монографій (2019 р.)


Науково-практична конференція «Педагогіка партнерства як основа розвитку суб’єктів освітньої діяльності в умовах нової української школи» (2019 р.):

- інформаційне повідомлення;
інформаційний лист;
електронний збірник конференції;
сайт конференції;
- ЗВІТ по конференції.


АНДРАГОГІЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТИ (2018 р.)


Участь у науково-практичних конференціях, 2016-2018 р.р.


Розвиток професійної компетентності педагогів у системі післядипломної педагогічної освіти регіону: збірник матеріалів конференції / За ред. О. В. Пастовенського. – Житомир, 2017. – 166 с. (22.11.2017)


Освіта дорослих у світі та в Україні як освітня інновація (Косигіна О.В., кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО)

Розвиток полікультурної компетентності педагога як умова його професійного зростання  (Запорожцева Ю.С., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО)

Шляхи реалізації міжкультурної освіти педагогів у процесі навчання
 
(Запорожцева Ю.С., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО)

Міжкультурна освіта у світлі документів Ради Європи та Європейського Союзу (Запорожцева Ю.С., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО)

Правила, які керують поведінкою аудиторії (Компоненти підходу “НОРМА”. На допомогу слухачам курсів) (Запорожцева Ю.С., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО)

Роль інтегрованих уроків у  викладанні іноземних мов. (Запорожцева Ю.С., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО)

Практичний порадник. Методика проведення гри як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів на уроці (на допомогу заступникам директорів шкіл з навчально-виховної роботи, вчителям)

 Мобільність сучасного вчителя: теоретико-методологічний аспект (Фамілярська Л.Л., викладач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО)

Післядипломна освіта в світлі андрагогічного підходу (Косигіна О.В., кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО)

Ресурси відкритого освітнього середовища післядипломної педагогічної освіти  (Фамілярська Л.Л., викладач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО)

Педагогічні умови формування гностичних умінь молодих педагогів у процесі професійної діяльності (Демянчук О.О., викладач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО)

Формування творчої активності учнів на уроках трудового навчання та соціально-побутового орієнтування (Кошарська Л.Л., вчитель КНЗ "Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №1" )

Теоретичні засади розвитку методичної компетентності вихователів дошкільних навчальних закладів у післядипломній освіті (Петрук І.С., викладач кафедри педагогіки та андрагогіки ОІППО, методист з дошкільного виховання ОІППО)